Obchodné podmienky

Pre nákup v tomto internetovom obchode platia nasledujúce obchodné podmienky.

Kupujúci podaním záväznej objednávky potvrdzuje, že akceptuje pre dodanie tovaru obchodné podmienky v tomto internetovom obchode. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia týmito obchodnými podmienkami. Tieto sú pre obe strany záväzné.

OBJEDNÁVKA TOVARU

Pre objednávanie tovaru je potrebné sa zaregistrovať, resp. vyplniť objednávkový formulár, ak si registráciu neželáte. Uistite sa, že tovar, ktorý objednávate viete i správne používať, nakoľko v prípade, že tovar nebol použitý správne, nie je možné uplatniť reklamáciu. V prípade úprav počtu kusov v nákupnom košíku, stlačte tlačidlo prepočítať.

DODACIE A PLATOBNÉ PODMIENKY

Ceny tovaru uvedené v tomto internetovom obchode sú konečné, vrátane dane. Tovar zasielame na dobierku. Uvedené ceny sa vzťahujú iba na objednávky cez tento internetový obchod. Ak uskutočňujete platbu prevodom na účet, zásielka Vám bude zaslaná doporučene. V prípade potreby je možné po dohode zvoliť aj iný druh prepravy.

Objednávky prijaté do 12.00 hod. budú vybavené v ten istý deň, resp. do 24 hodín. V prípade potreby dodatočnej autorizácie, alebo nejasností Vás budeme kontaktovať.

Po obdržaní zásielky je potrebné tovar skontrolovať. Prípadné nezrovnalosti náhlaste bezodkladne predávajúcemu, ktorý ich bude následne riešiť u prepravcu resp. ako reklamáciu tovaru.

Prepravné náklady (v rámci Slovenskej republiky):
1. Trieda dobierka (poštou)...2,30 EUR
1. Trieda dobierka (poštou) nad 1kg...3,70 EUR (napr. ak sa v zásielke nachádza 1L balenie odlakovača) 
Pri platbe prevodom...1,50 EUR, resp. 2,90 EUR
V prípade objednávky nad 29,90 EUR (resp. menej, v prípade akcií) prepravné náklady neúčtujeme. Uvedené dodacie podmienky platia výhradne pri nákupe cez tento E-shop. Horeuvedené prepravné náklady sa nevzťahujú na zaslanie tovaru uv lampy. Cena za prepravu tejto položky s poistením je 6,90 EUR.

STORNOVANIE OBJEDNÁVKY

V prípade, že chcete stornovať Vašu objednávku môžete tak urobiť do 2 hodín od jej odoslania, a to zaslaním storna na náš email alebo zavolaním na naše tel. číslo 0918 065 117 (SK) resp. 728 951 792 (CZ). Prípadné neskoršie storno objednávky iba po dohode predajcu a kupujúceho. Takéto storno nie je vopred záväzné.

REKLAMAČNÝ PORIADOK

Prípadné reklamácie sa vybavujú podľa príslušných ustanovení platných zákonov SR (Občiansky zákonník - zákon č. 40/1964 Zb. v znení neskorších predpisov, zákon č. 634/1992 Zb. o ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov, zákon č. 108/2000 Zb. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji). V prípade nejasností nás kontaktujte na tel. č. 0918 065 117

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Predávajúci chráni osobné údaje v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov. Osobné údaje nie sú poskytované tretím osobám.